Merhaba Ziyaretçi
Günlük Eklenen Film Listesi
Son Eklenen Filmler Göster/Gizle | Sitemizde yaklaşık 49 film bulunmaktadır.

filmdelisi

*
  • Tüm linksiz film kategorisindeki sunumlar bilgi amaçlıdır. Filmler ile ilgili talepler için benimle iletişime geçebilirsiniz.,Yeşilçam Aşktır
  • *****
  •  43 43
  • Tüm Yeşilçam filmleri için mesaj atabilirsiniz..
    • Profili Görüntüle
    • eskiyesilcam.com

Harici Disc Dolumu Hakkında -Yoğun İstek Üzerine

Harici Disc Dolumu Hakkında -Yoğun İstek Üzerine
« : 14 Kasım 2022, 19:11:56 »
Özellikle yeni üyelerden gelen özel mesajlar nedeniyle bu konuyu açmayı uygun gördüm. Öncelikli amacımız sitemizdeki filmlerin indirilerek arşivlere kazandırılmasıdır. Emek her şeyden önemlidir, zevk verir, şevklendirir. Ancak şunu da hatırlatmakta fayda var ki herkesin zamanı film indirmek için yeterli değil, belki de hiç yok.. İşte bu nedenle üyelerimizi tatmin etmek adına Harici Disk dolumu yapmaya başlayacağız.


Harici Disc Dolumu

1-) Siyah Beyaz ve Renkli filmler bölümünde dolumlarımız sadece HDD (harici hard disc) dolumu şeklinde olacaktır.. 500 GB HDD dolumu 200 TL, 1 TB HDD dolumu 350 TL, 2 TB HDD dolumu 600 TL, 3 TB HDD dolumu ise 750 TL'dir..  HDD dolum için yapacağınız ödemelere Elit Filmler, Özel Filmler ve Linksiz Loca bölümü filmleri dahil değildir, o bölümlerden hediyeler verilebilir..

2-) Harici hard diskinize istediğiniz şekilde film seçebilirsiniz. Yönetmen Filmleri, Aktörlerin Full Filmleri, Karışık Liste, Siyah Beyaz Filmler, Renkli Filmler vs.

3-) Katkılarınız, size göndereceğim hesap numarasına yapılacağı gibi, üyelerin önerileri doğrultusunda çeşitli şekillerde de yapılabilir.

4-) Katkılarınız site giderlerine ve bulunabilirse yeni film alımlarına ayrılacaktır.

5-) Bu yazılanlar dışında sormak istediğiniz her ne olursa olsun özel mesaj yoluyla;
Fenerbahçe Türkiye'dir Türkiye Fenerbahçe.
Filmler ile ilgili talepler için benimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm linksiz film kategorisindeki sunumlar bilgi amaçlıdır,